O nas

Inoutic jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości systemów profili PVC do stolarki otworowej – okiennej i drzwiowej oraz systemów kompozytowych w technologii Twinson do tarasów, elewacji i ogrodzeń. Wszystkie nasze produkty są trwałe, łatwe w pielęgnacji i mogą być poddane w 100% recyklingowi po zakończeniu ich eksploatacji. Korzystając z najnowszych technologii, oferujemy coraz bardziej komfortowe i funkcjonalne rozwiązania w budownictwie i architekturze.

Kim jesteśmy?

Nazwa firmy podkreśla nasze zamiłowanie do kreatywnego i innowacyjnego łączenia świata zewnętrznego z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków i nadawania im spójnego charakteru.

Filozofia

W Inoutic kluczowymi wartościami są uczciwość, pracowitość i inicjatywa. Jesteśmy również świadomi swojej odpowiedzialności za środowisko.

Historia

Historia naszej firmy sięga roku 1956, kiedy to bracia Anger otworzyli fabrykę tworzyw sztucznych z siedziba w Berlinie i produkcją w niemieckim mieście Bogen.

Inoutic na świecie

Inoutic jest częścią Grupy Deceuninck i posiada swoje oddziały w całej Europie.

Grupa Deceuninck

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych graczy w branży stolarki otworowej i systemów budowlanych na świecie. Zatrudnia 3700 pracowników w 91 krajach.

Konfigurator kolorów

Konfigurator kolorów

Konfigurator kolorów to narzędzie umożliwiające optymalny dobór barw. Prześlij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie komponował się z dachem i elewacją budynku.

Kalkulator energetyczny

Kalkulator energetyczny

Sprawdź, jakie oszczędności w skali roku w ogrzewaniu możesz uzyskać dzięki naszym profilom.