Drzwi tarasowe i balkonowe Inoutic

Drzwi tarasowe i balkonowe w doskonały sposób powiększają przestrzeń pomieszczeń i dostarczają im bardzo dużo naturalnego światła. Dodatkowo łączą wnętrze domu z tarasem czy ogrodem. Oferowane przez nas systemy przesuwne, jedne z najbardziej popularnych obecnie rozwiązań, to gwarancja doskonałego wyglądu, wygody i bezproblemowej obsługi. Dla bardziej tradycyjnych budynków i konserwatywnych użytkowników mamy także doskonałe rozwiązania uchylno-przesuwne czy harmonijkowe.

Systemy podnoszono-przesuwne

Drzwi podnoszono-przesuwne Inoutic ze skrzydłem o głębokości 76 mm i współczynnikiem przenikalności cieplnej Uf = 1.3 W/m2, to jedno z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku. Lekkość konstrukcji, bogata kolorystyka ram, poczucie przestrzeni i mnóstwo światła to niewątpliwie atuty naszych rozwiązań.

Systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe

Systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe wykonane są ze standardowych profili okiennych, ale z zastosowaniem specjalnych okuć. Tradycyjne drzwi balkonowe i tarasowe dostępne są w klasycznych wariantach jedno i dwuskrzydłowych, mogą być też dostarczane w różnych kombinacjach stałych, przesuwnych i uchylnych skrzydeł.

Innowacyjne rozwiązania

Inoutic opracował i oferuje swoim Klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów drzwi tarasowych i balkonowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom wszystkich użytkowników. Każdy z systemów charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Wysoki poziom komfortu cieplnego i akustycznego, czyli bardzo dobre parametry izolacyjności uzyskane są dzięki wielokomorowej budowie profili. Dopasowane stalowe wzmocnienia ram i skrzydeł zapewniają maksymalną stabilność wymiarową. Bogata paleta oklein systemu Inoutic to nieograniczone możliwości aranżacji, dostosowane do stylu każdego obiektu.
Konfigurator kolorów

Konfigurator kolorów

Konfigurator kolorów to narzędzie umożliwiające optymalny dobór barw. Prześlij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie komponował się z dachem i elewacją budynku.

Kalkulator energetyczny

Kalkulator energetyczny

Sprawdź, jakie oszczędności w skali roku w ogrzewaniu możesz uzyskać dzięki naszym profilom.