schatten

Pragnąc podzielić się z naszymi Partnerami i Klientami, wiedzą zdobytą podczas wielu lat pracy w branży, wydaliśmy opracowanie pt. „Systemy Okienne. Wiedza techniczna / Wskazówki montażowe / Zagadnienia prawne i marketingowe”

Książka ta w kompleksowy sposób prezentuje istotne informacje, przydatne producentom okien, architektom, dealerom, a także montażystom.

Na blisko 280 stronach poradnika czytelnicy znajdą mnóstwo pożytecznych informacji dotyczących nie tylko najbardziej istotnych parametrów eksploatacyjnych i doboru właściwego okna do potrzeb użytkownika, ale również vademecum wiedzy montażowej, czyli jak skutecznie unikać błędów montażowych.

W poradniku zebrano również wiedzę z zakresu prawa, szczegółowo omawiając zagadnienia zgodności parametrów okien z wymaganiami budowlanymi, ich jakości, gwarancji i rękojmi, a także kwestię zawierania prawidłowych i jasnych dla obu stron „umów okiennych”.

Ostatni rozdział, poświęcony marketingowi, wbrew pozorom nie jest skierowany wyłącznie do dealerów. Każdemu z nas, sprzedawcy czy nabywcy – nie tylko okien – przyda się wiedza o tym, dlaczego kupujemy, jakimi kryteriami kierujemy się podejmując decyzje zakupowe i jakie potrzeby realizujemy.   

Poradnik będzie dystrybuowany do naszych Klientów, a także na szkoleniach dla dystrybutorów oraz montażystów okien w systemach Inoutic.

Pobierz opracowanie Systemy Okienne (pdf)

schatten
fachbetriebsuche schatten kontakt schatten
Member of the Deceuninck Group
© Inoutic