Ogrodzenia Twinson

System ogrodzeń Twinson bazujący na desce Terrace to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie spójną aranżację przestrzeni wokół domu oraz swoją prywatność. Solidna, a przy tym bardzo łatwa w montażu konstrukcja nie wymaga konserwacji ani malowania.

Specyfikacja techniczna

  •  Deski z systemów tarasowych Terrace do zastosowania jako elementy przegród
  •  Dwa warianty wysokości ogrodzenia (1,15 m lub 1,84 m)
  •  Dostępny w 6 naturalnych kolorach desek stanowiących wypełnienie
  •  Aluminiowe profile konstrukcyjne dostępne w kolorze srebrnym lub czarnym
 

 
 
  •  Profile wykończeniowe z materiałów najwyższej jakości
  •  Odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne (w tym na wodę)
  •  Wytrzymałość na silne obciążenie wiatrem
  •  Certyfikat PEFC
Zobacz dodatkowe parametry
Specyfikacja techniczna

Kolorystyka

Atrakcyjna paleta 6 naturalnych kolorów, które można idealnie dopasować do kolorystyki tarasu. Kolory charakteryzują się dużą stabilnością, co gwarantuje niezmieniony wygląd ogrodzenia przez wiele lat.
 
Niewłaściwe też są zdjęcie kolorów. Proszę wstawić nowe podesłane w osobnym pliku „Ogrodzenia Twinson kolorystyka”. Było by dobrze, gdyby udało się zdjęcie umiejscowić obok tekstu (po prawej), a nie pod nim jak jest teraz.

Kolorystyka

Twinson przyjazny dla środowiska

Do produkcji systemów tarasowych Twinson wykorzystywana jest sosna pochodząca z lasów certyfikowanych PEFC (lasów objętych międzynarodowym programem zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi). Las sosnowy jest szybko odnawialny, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że korzystamy z drewna przyjaznego dla środowiska. Dodatkowo Twinson nadaje się w pełni do recyklingu. Jest też materiałem bardzo bezpiecznym nawet dla dzieci. Uzyskał certyfikat zgodności z normą dla zabawek (EN 71-3).
 

Twinson przyjazny dla środowiska

Pevná konstrukce a odolný materiál

WPC materiál Twinson, ze kterého se plot Twinson Fencing skládá, vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Tak získáme to nejlepší z obou materiálů: přírodní vzhled dřeva a odolnost PVC. Zatímco dřevo napadají dřevokazné houby a hmyz, prkna Twinson jsou proti nim odolná. Proto mají dlouhou životnost a nelámou se.

Jednotlivá prkna se ve sloupcích zasazují do těsnění, takže drží pevně na svém místě. Pro uchycení prken k sobě vkládáme do balení nerezové spojky. Každé třetí prkno má navíc ocelovou výztuhu, a tak plot vydrží vítr o rychlosti až 140 km/h.

Pevná konstrukce a odolný materiál

Do pobrania

Wskazówki i porady

Porady dotyczące zakupu okien

Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien i jakie parametry brać pod uwagę. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych informacji, które pomogą w optymalnym doborze produktów.

Porady dotyczące zakupu tarasów

Jak wybrać odpowiedni taras, jako o niego dbać i dlaczego nasze tarasy Twinson są przyjazne naturze? Wszystko to jest opisane w tej sekcji.

Konfigurator koloru

Konfigurator koloru

Konfigurator koloru to narzędzie umożliwiające optymalny dobór barw. Prześlij zdjęcie swojego domu i zobacz, jak wybrany kolor okien będzie się komponował z dachem i elewacją budynku.

Kalkulator energetyczny

Kalkulator energetyczny

Sprawdź, jakie oszczędności w skali roku w ogrzewaniu możesz uzyskać dzięki naszym profilom.