Kariera

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Inoutic / Deceuninck zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: rekrutacja@inoutic.com, z zaznaczeniem w temacie wiadomości "praca + stanowisko / dział". Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

schatten

Magazynier

Miejsce pracy: Swarzędz - Jasin
Praca w systemie zmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@inoutic.com z tematem wiadomości: "Magazynier".

schatten

Koordynator ds. Zestawów Produkcyjnych

Główne zadania na w/w stanowisku:

  • kontakt z zagranicznymi oddziałami Firmy w zakresie napraw, modernizacji oraz wdrażania nowych zestawów produkcyjnych
  • tworzenie i nadzorowanie dokumentacji
  • planowanie konserwacji i napraw narzędzi produkcyjnych
  • ścisła współpraca z działem wytłaczania mająca na celu zagwarantowanie ciągłości produkcji

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 5–cio letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości zagadnień związanych z obróbką metalu
  • umiejętności pracy z narzędziami pomiarowymi
  • uprawnień na wózki specjalizowane wydane przez UDT (I WJO)
  • uprawnień na żurawie stacjonarne wydane przez UDT (II Ż)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego związanego z współtworzeniem wysokich standardów jakości produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@inoutic.com z tematem wiadomości: "Koordynator ds. zestawów produkcyjnych".

schatten
fachbetriebsuche schatten kontakt schatten
Member of the Deceuninck Group