Kariera

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Inoutic / Deceuninck zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: rekrutacja@inoutic.com, z zaznaczeniem w temacie wiadomości "praca + stanowisko / dział". Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

schatten

Magazynier

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (również BOCZNYMI)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@inoutic.com z tematem wiadomości:”Magazynier”.

schatten

Koordynator ds. zestawów produkcyjnych / narzędziowiec

Obowiązki:

  • Montaż i konserwacja zestawów produkcyjnych
  • Dbałość o utrzymanie ciągłości ruchu zestawów produkcyjnych

  • Doświadczenia w obsłudze żurawi i frezarek.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@inoutic.com z tematem wiadomości: ”Narzędziowiec”.

schatten

Pracownik produkcji / operator maszyn Pracownik produkcji / Operator maszyn

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@inoutic.com lub osobiste dostarczenie do firmy: ul. Poznańska 34, 62-020 Jasin.

schatten
fachbetriebsuche schatten kontakt schatten
Member of the Deceuninck Group